Share
Goto down
avatar
Admin
Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 19. 09. 18
Zobrazit informace o autorovihttp://e-17.forumotion.eu

Hlavní náměstí

za Wed Sep 19, 2018 7:49 pm
Náměstí. Stojící v samotném srdci města Pantaium, těší se velké návštěvnosti a dokonalé čistotě.
Mimo na pohled nádherné moderní kašny, která stojí ve středu náměstí, se pyšní i obrovskou obrazovkou na budově radnice - ta slouží k informačním účelům, stejně jako drobné nevinné zábavě v podobě občasných vysílání z různých částí města.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 23. 09. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Hlavní náměstí

za Tue Oct 02, 2018 8:27 am
Den se hrozně vlekl. Vůbec nic se nedělo. Ostatně jako vždycky. Älein se proto rozhodla že se bude procházet po náměstí. Včera byla v obchodním centru. Občas se jen procházela ulicemi města. Někdy hledala vojáky, které potom pozorovala a občas se jich vyptávala na různé otázky. Nic z toho ji ale nebavilo. Ve městě nebylo moc co dělat a ona neměla moc přátel. Její otec si myslel že by bylo pod jejich úroveň kdyby se bavila s někým chudým. A moc bohatých v jejím věku ve městě nebylo. Často se vídala s lékaři, vědci a dokonce i radními. To ale nebyli její přátelé. Byli to přátele jejího otce. Většina z nich byla o dost starší než Älein. A samozřejmě byli i vzdělanější. Dalo se tedy tvrdit že se Älein nudila. Nudila se vlastně téměř pořád. Její život byl tak obyčejný. Občas si přála aby patřila mezi ty nešťastné kteří nebyli ve městě. Oni alespoň měli nějaký život. Zažívali dobrodružství. To ona byla ráda když si mohla vybrat jestli si dnes dá sójové nebo oříškové latté. To bylo největší dobrodružství které poslední roky zažívala. Kdo by se jí proto divil že otci lhala a chodila tajně za vojáky. Obdivovala jejich život. Älein měla skutečně pocit že má ten nejnudnější život na světě.
Sedla si na jednu z laviček a dělala to jediné co momentálně mohla. Pozorovala obrazovku a doufala že na ní bude něco zajímavého. Zároveň přemýšlela jestli si nepůjde koupit něco dobrého nebo jestli nepůjde domu. Byla unavená z toho nicnedělání. Kdyby tu tak alespoň někdo něco ukradl. To by pro ní bylo ideální. Koukat na měnící se obrázky na tabuli nebyla žádná zábava.
avatar
Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 23. 09. 18
Zobrazit informace o autorovi

Re: Hlavní náměstí

za Fri Oct 05, 2018 9:32 pm
A bylo rozhodnuto. Na tabuli zrovna byla reklama na nějaké nové kafe. Proto jsem se rozhodla že obchodní centrum je dobrý cíl. Alespoň jsem měla co dělat. Projdu si několik obchodů a třeba tentokrát skutečně narazím na něco zajímavého. Mohla bych navštívit třeba knihkupectví. Už nějakou dobu nejsou knihkupectví moc navštěvovaná. Měla bych si koupit něco naučného. Umět něco nového se vždy hodí. Zvlášť při takové nudě.
Otec má dnes pracovní večeři která je bohužel povinná i pro ostatní členy rodiny. A proto je dobré na tu nudu co večer bude myslet a zařídit se podle toho.
Odchází do obchodního centra
Sponsored content

Re: Hlavní náměstí

Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru