E-17
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
Jotiles Kelääki
Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 01. 10. 18

Podzemní cely - Stránka 2 Empty Re: Podzemní cely

Thu Oct 25, 2018 9:05 pm
Došel jsem k jedné z cel. Uvnitř byl starší muž. "Začnu u tebe." Usmál jsem se na něj. Otočil jsem se na všechny vojáky.  "Kdo z vás má klíč? A celkem rád bych znal vaše jména, vojáci!" Byl jsem poměrně naštvaný že se nikdo z nich nepředstavil. Vážně by si měli pořídit jmenovky.
"Hezky odstup ke zdi. Pokud budeš dělat problémy tak to můžeš pořádně schytat." Upozornil jsem subjekt ještě předtím než jsme vstoupili do cely. "Ničeho se neboj, momentálně si od tebe vezmu jen nějaké vzorky." Z kufříku jsem vytáhl injekční stříkačku a několik malých plastových nádobek které byly na krev určeny. Subjekt vypadal troch vyděšeně a tak jsem se rozhodl že začnu tím příjemnějším. Nechtěl jsem se s ním nijak vybavovat a tak jsem prostě jen vzal nůžky a ustřihl mu vlasy, ty jsem schoval do jedné z připravených nádobek. Nádobku jsem si pozorně popsal. "Otevři pusu, odeberu ti nějaké sliny. Potom přejdeme k tomu nepříjemnějšímu."
Byl jsem poměrně překvapený jak šlo zatím vše hladce.
"Dnes vás všechny připravím na odběr kostí dřeně. Odběr však není tak jednoduchý a bude trvat několik hodin." Řekl jsem do prostoru a bylo mi poměrně jedno jestli to subjekty vnímají.
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru